Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

       21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa – Dzień Kolorowej Skarpetki. Akcja została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła Bez Barier” oraz Samorząd Uczniowski. Na znak integracji oraz solidarności z osobami z Zespołem Downa, założyliśmy dwie kolorowe skarpetki – nie do pary. Dzięki temu daliśmy osobom  z Zespołem Downa oraz ich bliskim czytelny znak naszego zainteresowania oraz aprobaty. Wzięliśmy również udział w Marszu Kolorowej Skarpetki ulicami naszego miasta. Drobne gesty mają znaczenie, mogą przysłużyć się niwelowaniu barier i przezwyciężaniu stereotypów. Dzień ten jest bardzo ważny oraz wyjątkowy. Niepowtarzalny tak jak każdy z nas, inny i kolorowy!

Serdecznie WSZYSTKIM dziękujemy za włączenie się w naszą akcję i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii 😊 Do zobaczenia za rok !!!


>>> galeria <<<