Zebrania z Rodzicami / Konsultacje
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Konsultacje /dyżury nauczycieli
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
na rok szkolny 2023/24

obowiązujący od 02.10.2023

L.p. 

Pracownik Szkoły Podstawowej

z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 

dzień tygodnia 

godzina 

miejsce 

pokój / sala 

1 

Adamczyk Ilona  

piątek 

środa 

7.30 - 8.00 

9.40 - 10.10 

sala 24 

2 

Arciszewska Iwona   

środa 

9.00 - 10.00 

pokój nauczycielski 

3 

Banaszczuk Joanna  

środa 

8.45 - 9.45 

sala 210 

4 

Barczyńska Beata  

poniedziałek 

13.00 - 13.30 

sala 107 

5 

Bartkowska Halina  

czwartek 

15.30 - 16.30 

sala 6 

6 

Bielecka Katarzyna  

wtorek  

środa 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

pokój  nauczycielski 

7 

Bondaruk Elżbieta  

wtorek 

czwartek 

10.00 - 10.30 

10.00 - 10.30 

świetlica 

8 

Bronowicka - Sawczuk Lidia  

niedziela 

9.00 - 10.00 

kch ul. twarda 33 

9 

Burda Krystyna  

poniedziałek 

10.30 - 11.30 

pokój nauczycielski 

(mała piątka) 

10 

Chmiel - Pacyńska Monika 

poniedziałek  

wtorek 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

pokój nauczycielski 

11 

Chmielewska Violetta 

poniedziałek 

12.30 - 13.30 

pokój nauczycieli wf  przy hali sportowej 

12 

Ciejak Piotr  

czwartek  

11.30 - 12.30 

pokój nauczycieli wf   

13 

Chodyka Elżbieta 

środa 

czwartek 

11.30 - 12.00 

11.00 - 11.30 

pokój nauczycielski 

lub sala nr 114 

14 

Dawidziuk Anna  

poniedziałek 

13.30 - 14.30 

pokój nauczycielski 

15 

Dudek Joanna  

poniedziałek 

8.40 - 9.40 

pokój nauczycielski 

mała piątka 

16 

Dudyk Agnieszka  

środa 

czwartek 

7.30 

7.30 

sala nr 303 

sala nr 303 

17 

Dymidiuk Marta 

środa 

7.45 - 8.45 

pokój nauczycielski 

18 

Gałecka Renata  

czwartek 

11.45 - 12.45 

pokój nauczycielski 

19 

Głowniak Dagmara 

środa 

14.30 - 15.30 

pokój nauczycielski 

20 

Goluch Mirosław  

poniedziałek 

11.30 - 12.30 

pokój n-li wf 

21 

Grodecka Izabela 

piątek  

14.30 - 15.30 

sala 212 

22 

Gulewska Anna  

poniedziałek 

środa 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

gabinet dyrektora 

23 

Hołonowicz Anna  

piątek 

11.00 - 12.00 

pokój nauczycielski 

24 

Hordjewicz Magdalena  

poniedziałek 

10.40 - 11.40 

sala 214 

25 

Jakubiec Tomasz  

Wtorek 

12.30 - 13.30 

pokój nauczycieli w-f 

26 

Jarosiewicz Kinga  

piątek 

10.40 - 11.40 

pokój nauczycielski 

27 

Jaroszuk Aneta  

sroda 

7.45 - 8.45 

pokój nauczycielski mała piątka 

28 

Jaszczuk Bartosz  

czwartek 

13.40 - 14.30 

pokój nauczycieli wf  

29 

Kalinowska Agnieszka  

wtorek 

15.25 - 16.25 

sala 5 

30 

Kalita Katarzyna  

wtorek  

9.40 - 10.40  

pokój nauczycielski lub sala 117 

31 

Kamińska Barbara  

wtorek 

11.40 - 12.40 

pokój nauczycielski 

32 

Kamińska Magdalena  

wtorek 

10.40 - 11.40 

pokój nauczycielski 

33 

Karpiszuk Michał  

piątek 

9.50 - 10.35 

pokój nauczycieli wf 

34 

Kobiałka Paweł   

piątek 

10.45 - 11.30 

pokój nauczycielski 

35 

Korszeń Renata  

wtorek 

8.45 - 9.45 

pokój n-li wf 

36 

Kruglej Edyta  

wtorek 

10.35 – 11.35 

pokój nauczycielski  

37 

Krzystanek Marcin  

środa 

10.45 – 11.30 

pokój n-li wf 

38 

Kurkowska Agnieszka  

czwartek 

8.45 - 9.45 

sala 222 

39 

Kuzawska Ewa  

poniedziałek 

wtorek 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

sala 105 

40 

Kwitek Aneta 

środa 

czwartek 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

sala 303 

41 

Lesiuk Wojciech  

poniedziałek 

7:00 - 8:00 

pokój nauczycielski lub 04 

42 

Lipniacka Grażyna   

poniedziałek 

15.25 - 16.25 

pokój nauczycielski lub sala 25 

43 

Łocheńska vel Ochnio Grażyna  

środa 

czwartek 

15.30 - 16.00 

15.30 - 16.00 

sala 19 

44 

Łuciuk Sylwia 

piątek 

11.40 – 12.25 

pokój nauczycielski 

45 

Maniowiec Wiesława   

poniedziałek 

wtorek 

12.30 - 13.00 

12.30 - 13.00 

pokój nauczycielski 

46 

Markowska Marta  

czwartek 

piątek 

15.00 - 15.30 

15.00 - 15.30 

sala 8  

47 

Mateńko Iwona 

poniedziałek, środa 

7.30 - 8.00 

sala 4 

48 

Michaluk Barbara  

poniedziałek 

wtorek  

13.30 - 14.00 

9.00 – 9.30 

pokój nauczycielski 

49 

Miczko Magdalena  

poniedziałek 

8.30 - 9.30 

gabinet pedagoga szkolnego - 13 

50 

Mieleszczuk Robert   

piątek 

9.55 - 10.55 

pokój nauczycielski lub 110 

51 

Mikołajczuk Tomasz  

wtorek 

14.3 0- 15.30 

sala 212 

52 

Mirońska Agnieszka 

poniedziałek 

9.50 - 10.35 

119 

53 

Mojsa Ewa  

piątek 

9.50 - 10.35 

pokój nauczycielski 

54 

Moździerz Katarzyna  

czwartek 

7.45 - 8.45 

pokój nauczycielski 

55 

Najdychor Beata  

wtorek 

15.25 - 16.25 

sala 3 

56 

Nestoruk Małgorzata  

czwartek  

12.45 - 13.30 

sala 7 

57 

Ostaszewska Joanna  

piątek  

12.30 - 13.30 

sala 12 

58 

Parafiński Michał  

czwartek 

7.45 - 8:45 

pokój nauczycielski 

59 

Pietrzycka Joanna 

poniedziałek 

wtorek 

7.30 – 8.00 

7.30 – 8.00 

pokój nauczycielski 

60 

Piwoni Ewa  

środa 

13.30 - 14.30 

pokój nauczycielski 

61 

Rachmańczuk Ewa  

wtorek 

14.30 - 15.30 

sala 28/pokój nauczycielski 

62 

Raczyńska Iwona  

Poniedziałek  

12.00 - 13.00/ 11.00 - 12.00 

pokój nauczycielski 

63 

Rogacin Ewa  

czwartek 

11.30 - 12.30 

pokój nauczycielski 

64 

Rogoźnicka Iwona  

poniedziałek  

14.30 - 15.30  

gabinet wicedyrektora 

(mała piątka)  

65 

Romaniuk Jarosław  

Wtorek 

15.30 - 16.30 

pokój nauczycieli WF 

66 

Rudzińska Renata  

wtorek 

12.30 - 13.30 

pokoj nauczycielski 

67 

Rutkowska Katarzyna 

piątek 

8.55 - 9.40 

sala 227 

68 

Ryngajłło - Misiejuk Marta  

czwartek 

8.45 - 9.45 

pokój nauczycielski 

69 

Saczuk Arkadiusz  

czwartek 

piątek 

7.30 - 8.00 

7.30 - 8.00 

pokój nauczycielski  

70 

Sadowa Magdalena  

poniedziałek 

piątek 

11.00 - 11.30 

9.00 - 9.30 

pokój nauczycielski 

71 

Samsoniuk Monika 

wtorek 

09.40 - 10.35 

sala220 

72 

Sandecka - Stańko Marta  

piatek 

9.40 - 10.40 

pokój nauczycielski 

73 

Siedlecka Anna  

wtorek 

14.30 - 15.30 

gabinet wicedyrektora 

74 

Siłaczewska Ewa  

poniedziałek  

wtorek   

13.35- 14.05 

14.35 - 15.05 

pokój nauczycielski 

75 

Smęt Elżbieta  

piątektek 

poniedziałek 

11.30 - 12.30 

11.00 - 12.00 

pokój nauczycielski 

76 

Stefaniuk Maria 

Wtorek 

środa 

7.00 - 7.30 

7.00 - 7.30 

świetlica szkolna 

77 

Storto Małgorzata  

wtorek 

12.30 - 13.30  

pokój nauczycielski 

78 

Struk Jarosław  

wtorek 

12.30 - 13.30 

pokój nauczycielski  

79 

Supeł Anna  

poniedziałek 

7.30 - 8.00 

13.30 - 14.00 

pokój nauczycielski lub sala 111 

80 

Szostakiewicz Anna  

wtorek 

14.30 –15.30 

pokój nauczycielski 

lub sala 112 

81 

Szupiluk Agata  

poniedziałek 

14.30 – 15.30 

pokój nauczycielski 

82 

Tarasiuk Bożena  

piątek 

14.30 - 15.30 

biblioteka 

83 

Tereda Wioletta  

poniedziałek 

14.30 - 15.30 

pokój nauczycielski 

(mała piątka) 

84 

Trembicka Anna  

wtorek 

7.15 - 7.45 

sala112 

85 

Twardowska Agnieszka  

poniedziałek 

7.45 - 8.45 

pokój nauczycielski 

86 

Wasilewska Małgorzata  

piątek 

15.30 - 16.30 

świetlica 

87 

Wieliczuk Grażyna  

środa 

11.40 - 12.25 

pokój nauczycieli wf 

88 

Wiencis Beata  

piątek 

11.00 - 12.00 

pokój nauczycielski 

89 

Wilczek Lilianna  

wtorek 

9.50 -10.35 

pokój nauczycielski 

(mała piątka) 

90 

Wiśniowska Lila 

poniedziałek 

11.40 - 12.25 

pokój nauczycieli wf  

91 

Wróblewska Katarzyna  

czwartek 

12.30 - 13.30 

pokój naucz. 

92 

Zaborowska Patrycja  

poniedziałek 

piątek 

14.00 - 14.30 

12.30 - 13.00 

pokój naucz 

93 

Zawadzka Jolanta  

piątek 

7.45 - 8.45 

sala 211 

94 

Ziółkowska Katarzyna 

poniedziałek 

wtorek 

10.00 - 10.30 

9.30 - 10.00 

sala 7