Egzamin Ósmoklasisty - kurs online
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Drodzy Rodzice uczniów klas ósmych

Nasze miasto przystąpiło do kampanii wspierającej edukację młodzieży, prowadzoną przez Fundację Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Uniwersytet Warszawski. Chcielibyśmy poinformować Państwa o wyjątkowej ofercie kursów przygotowawczych przed egzaminami ósmoklasisty. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są nadchodzące egzaminy dla przyszłości Waszych dzieci, dlatego pragniemy zapewnić im najlepsze możliwe wsparcie w tej ważnej chwili.

Kluczowe informacje o kursach:
   1. Kursy są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i skoncentrowane na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych.
   2. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, laureatów konkursu „Nauczyciel Roku”.
   3. Kursy odbywają się online, co pozwala uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca.
   4. Każdy kurs składa się z 25 godzin lekcyjnych, z zajęciami raz w tygodniu.
   5. Uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej z materiałami multimedialnymi oraz VOD z minionych lekcji.

Dodatkowo, dzięki negocjacjom władz naszego miasta, nasi mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na te kursy. Dzięki temu inwestycja w edukację jest jeszcze bardziej dostępna. Na https://lecturusjunior.pl/ wystarczy wpisać kod pocztowy, by skorzystać z preferencyjnej oferty i zdobyć wiedzę z rabatem! To doskonała szansa, by dodatkowo wesprzeć Wasze pociechy w solidnym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

Pozdrawiamy serdecznie, Dyrekcja Szkoły


>>> otwórz <<<