Zebrania z Rodzicami / Konsultacje
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Projekt „Rodzice bliżej szkoły”
Planowane roczne terminy  Zebrań z Rodzicami
w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Białej Podlaskiej w roku szkolnym 2022/2023

Grupa 1
oddziały przedszkolne + klasy 1- 3 szkoły podstawowej

Grupa 2
klasy 4 - 8 szkoły podstawowej

7 września 2022 r.

8 września 2022 r.

14 grudnia 2022 r.

15 grudnia 2022 r.

17 maja 2023 r.

18 maja 2023 r.

Spotkania odbywają się w  pasmach czasowych:
     Grupa 1:
godz. 1630   1730    oddziały przedszkolne oraz klasy 1 – 3 szkoły podstawowej
     Grupa 2: godz. 1630 – 1730    klasy 4 – 8  szkoły podstawowej.

W DNIU ZEBRAŃ od godz. 1700 do godz. 1800 – nauczyciele przedmiotu i nauczyciele specjaliści pozostają do dyspozycji rodziców (W tygodniach, w których odbywają się zebrania z rodzicami nauczyciele nie prowadzą konsultacji).

Nauczyciele przedmiotu, którzy są wychowawcami klas pozostają w salach, w których odbywali klasowe zebrania, pozostali nauczyciele przebywają w pokojach nauczycielskich, a nauczyciele/specjaliści: logopeda, pedagog i psycholog w swoich gabinetach.

W dniach Zebrań w godzinach 1630 – 1730 dyżur pełnią wicedyrektorzy szkół wg nadzoru pedagogicznego:

    mgr  Anna Gulewska         – nadzór pedagogiczny (nauczyciele: matematyki, fizyki, chemii, przyrody, biologii, j. obce);
    mgr Iwona Rogoźnicka      – nadzór pedagogiczny (nauczyciele klas 0-3 szkoły podstawowej oraz organizacja
                                                     kształcenia uczniów z niepełnosprawnością i kształcenia integracyjnego),
    mgr Renata Kordyś            – nadzór pedagogiczny (nauczyciele: j. polski, historia, plastyka, muzyka, katecheci).

Violetta Chmielewska
Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej

Konsultacje /dyżury nauczycieli
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
na rok szkolny 2022/23

obowiązujący od 14.11.2022

L.p.

Pracownik Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5

dzień tygodnia

godzina

miejsce

pokój / sala

1.      

Adamczyk Ilona

wtorek

7.00 - 8.00

24

2.      

Arciszewska Iwona 

czwartek /j.ros /
piątek /świetlica/

14.30 - 15.30
9.30 - 10.30
/co dwa tygodnie/

 213

3.      

Banaszczuk Joanna

wtorek

14.30 - 15.30

10

4.      

Barczyńska Beata

wtorek

7.30 - 8.00
15.30 - 16.00

107/pokój nauczycielski

5.      

Bartkowska Halina

wtorek

11.30 - 12.30

6

6.      

Bielecka Katarzyna

czwartek
piątek

7:30 – 8:00
7:30 – 8:00

pokój nauczycielski

7.      

Bondaruk Elżbieta

środa

13.00 - 14.00

świetlica

8.      

Bronowicka - Sawczuk Lidia

niedziela

9.00 - 10.00

KCh ul. Twarda 33

9.      

Burda Krystyna

środa

11.30 - 12.30

304

10.   

Chmiel - Pacyńska Monika

poniedziałek
wtorek

7.30 - 8.00
7.30 - 8.00

pokój nauczycielski

11.   

Chmielewska Violetta

czwartek

15.00 - 16.00

gabinet dyrektora

12.   

Ciejak Piotr

środa

15:30 - 16:30

pokój nauczycieli w-f

13.   

Dakus Marta

środa

11:30 - 12:30

3

14.   

Dawidziuk Anna

czwartek

13.30 - 14.30

pokój nauczycielski

15.   

Demianiuk Ewa

wtorek

15.30 - 16.30

4

16.   

Dudek Joanna

środa

7.00 - 8.00

3

17.   

Dudyk Agnieszka

środa(IX,XI,I,III,V)
środa (X,XII,II,IV,V)

11:30 – 13:30
10:30 – 11:30

109

18.   

Dymidiuk Marta

wtorek

12.25 - 13.25

pokój nauczycielski

19.   

Gałecka Renata

wtorek
czwartek

7.30 - 8.00
7.30 - 8.00

pokój nauczycielski

20.   

Głowniak Dagmara

środa

7:45 - 8:45

pokój nauczycielski

21.   

Goluch Mirosław

poniedziałek

14:30 - 15:30

pokój nauczycieli w-f

22.   

Grodecka Izabela

środa

15:30 – 16:30

212

23.   

Gulewska Anna

poniedziałek

14:30 - 15:30

gabinet wicedyrektora

24.   

Hołonowicz Anna

piątek

11.30 - 12.30

201

25.   

Hordjewicz Magdalena

poniedziałek

11.30 - 12.30

215

26.   

Jakubiec Tomasz

piątek

10:45 - 11:45

pokój nauczycieli w-f

27.   

Jarosiewicz Kinga

środa
piątek

12.30 - 13.00
14.00 - 14.30

pokój nauczycielski

28.   

Jaroszuk Aneta

piątek

11.30 - 12.30

304

29.   

Jaszczuk Bartosz

czwartek

15:30 - 16:30

pokój nauczycieli w-f

30.   

Kalinowska Agnieszka

czwartek
piątek (X,XI,I,III,V)
poniedziałek
wtorek (X,XII,II,IV,VI)

12.00 - 12.30
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00

109

31.   

Kalita Katarzyna

poniedziałek
wtorek

7.30 - 8.00
13.30 - 14.00

117/pokój nauczycielski

32.   

Kamińska Barbara

środa

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski

33.   

Kamińska Magdalena

poniedziałek

7:50 – 8:50

pokój nauczycielski

34.   

Karpiszuk Michał

czwartek

15:30 - 16:30

pokój nauczycieli w-f

35.   

Kobiałka Paweł 

poniedziałek

11:30 – 12:30

pokój nauczycielski

36.   

Kordyś Renata

czwartek

7.00 - 8.00

gabinet wicedyrektora

37.   

Korszeń Renata

wtorek

14:30 - 15:30

pokój nauczycieli w-f

38.   

Kruglej Edyta

poniedziałek

13.30 - 14.30

116/pokój nauczycielski

39.   

Krzystanek Marcin

wtorek

14.30 - 15.30

pokój nauczycieli w-f

40.   

Kurkowska Agnieszka

środa

7.45 - 8.45

22

41.   

Kuzawska Ewa

czwartek
piątek

7:30 - 8:00
7:30 - 8:00

pokój nauczycielski

42.   

Kwitek Aneta

środa

7.00 - 8.00

pokój nauczycielski

43.   

Lesiuk Wojciech

poniedziałek

7:00 - 8:00

pokój nauczycielski

44.   

Lipniacka Grażyna 

wtorek

14:30 - 15:30

pokój nauczycielski

45.   

Łocheńska vel Ochnio Grażyna

wtorek

7.00 - 8.00

gabinet psychologa

46.   

Łuciuk Sylwia

czwartek
piątek

11.50 - 12.20
10.00 - 10.30

pokój nauczycielski

47.   

Maniowiec Wiesława 

poniedziałek
wtorek

14.30 - 15.00
14.30 - 15.00

pokój nauczycielski

48.   

Markowska Marta

piątek

 15.00 - 16.00

 8

49.   

Michaluk Barbara

wtorek

14.40 - 15.40

pokój nauczycielski

50.   

Miczko Magdalena

wtorek

15.30 - 16.30

gabinet pedagoga

51.   

Mieleszczuk Robert  

piątek

12.30 - 13.30

110/pokój nauczycielski

52.   

Mikołajczuk Tomasz

wtorek

14:30 – 15:30

212

53.   

Mojsa Ewa

piątek

15.25 - 16.10

pokój nauczycielski

54.   

Moździerz Katarzyna

czwartek

13:30 - 14:30

pokój nauczycielski

55.   

Najdychor Beata

poniedziałek
wtorek (IX,XI,I,III,V)
czwartek
piątek (X,XII,II,IV,VI)

11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
11.30 - 12.00

109

56.   

Nestoruk Małgorzata

środa

9.30 - 10.30

świetlica

57.   

Ostaszewska Joanna

poniedziałek

13.30 - 14.30

201

58.   

Parafiński Michał

środa

7:45 - 8:45

pokój nauczycielski

59.   

Pietrzycka Joanna

piątek

7.35 - 8.35

pokój nauczycielski

60.   

Piwoni Ewa

wtorek

13:30 - 14:30

pokój nauczycielski

61.   

Połujańska Ewa

czwartek

12.30 - 13.30

7/ gabinet pedagoga

62.   

Rachmańczuk Ewa

poniedziałek

15:30 - 16:30

28/ pokój nauczycielski

63.   

Raczyńska Iwona

środa(X,XII,II,IV,VI)
środa (IX,XI,I,III,V)

11:30 - 12:30
10:30 - 11:30

109

64.   

Rogacin Ewa

środa

7.30 - 8.30

120

65.   

Rogoźnicka Iwona

środa

14:30 - 15:30

gabinet wicedyrektora

66.   

Romaniuk Jarosław

poniedziałek

15:25 - 16:25

pokój nauczycieli w-f

67.   

Rudzińska Renata

środa

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski

68.   

Ryngajłło - Misiejuk Marta

wtorek
środa

13.30 - 13.45
11.40 - 12.25

14
pokój nauczycielski

69.   

Saczuk Arkadiusz

poniedziałek

13:30 - 14:30

pokój nauczycielski

70.   

Sadowa Magdalena

poniedziałek
środa

14:30 - 15:30

3

71.   

Samsoniuk Monika

piątek

7.40 - 8.40

20

72.   

Sandecka - Stańko Marta

poniedziałek
piątek

14:30 - 15:00
14:30 - 15:00

pokój nauczycielski

73.   

Siedlecka Anna

wtorek

15:30 - 16:30

biblioteka

74.   

Siłaczewska Ewa

wtorek

9:30 - 10.30

pokój nauczycielski

75.   

Smęt Elżbieta

poniedziałek

8.45 - 9.40

pokój nauczycielski

76.   

Storto Małgorzata

poniedziałek

7.00 - 8.00

pokój nauczycielski

77.   

Struk Jarosław

środa

14.30 - 15.30

pokój nauczycielski

78.   

Supeł Anna

poniedziałek
piątek

13.45 - 14.15
7.30 - 8.00

111

79.   

Szostakiewicz Anna

czwartek

15.30 - 16.30

pokój nauczycielski

80.   

Szupiluk Agata

czwartek

12.30 - 13.30

7/ gabinet pedagoga

81.   

Tarasiuk Bożena

piątek

12.30 -13.30

biblioteka

82.   

Tereda Wioletta

poniedziałek

15.30 - 16.30

304

83.   

Trembicka Anna

wtorek

7:00 - 8:00

pokój nauczycielski

84.   

Twardowska Agnieszka

wtorek

11.30 - 12.30

pokój nauczycielski

85.   

Wais Iwona

wtorek
czwartek

13.30 - 14.00
13.30 - 14.00

pokój nauczycielski

86.   

Wasilewska Małgorzata

piątek

9.30 - 10.30

świetlica

87.   

Wieliczuk Grażyna

wtorek

12.25 - 13.25

pokój nauczycieli w-f

88.   

Wiencis Beata

środa

11.30 - 12.30

303

89.   

Wilczek Lilianna

środa

13.30-14.30

304

90.   

Wiśniowska Lila

poniedziałek

14:30 - 15:30

pokój nauczycieli w-f

91.   

Wróblewska Katarzyna

wtorek
czwartek

14.30 - 15.00
12.30 - 13.00

pokój nauczycielski

92.   

Zaborowska Patrycja

czwartek

14:30-15:30

pokój nauczycielski

93.   

Zawadzka Jolanta

wtorek

15.30 - 16.30

6

94.   

Ziółkowska Katarzyna

poniedziałek
środa

9.30-10.00
9.00-9.30

gabinet pedagoga