Jubileuszowe Święto Integracji - Pokaz Talentów
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Dnia 19 maja 2023 r w naszej szkole odbyła się uroczystość pt.
"Jubileuszowe Święto Integracji - Pokaz Talentów".

       W ramach naszego święta uczniowie klas 8 zaprezentowali spektakl profilaktyczny pt. „Drzewo na którym rosły marzenia”. W przedstawieniu poruszony był problem tolerancji wobec osób niepełnosprawnych w tym uczniów Zespołem Aspergera. Nasi aktorzy w przystępny sposób zaprezentowali jak czuje się osoba ze spektrum autyzmu, jakie ma marzenia i jak chciałby aby ją traktowano. Była to bardzo ciekawa i mądra lekcja tolerancji.
       Po spektaklu uczniowie naszej szkoły zaprezentowali pokazy taneczne, które szlifują pod okiem profesjonalnych instruktorów w szkołach tańca oraz osiągają bardzo wysokie wyniki w turniejach ogólnopolskich. Były to dla nas niezapomniane emocje pełne wzruszeń i podziwu dla naszych artystów.
       Mamy nadzieję, że szkolne Święto Integracji uświadomiło społeczności szkolnej ważne wartości w życiu człowieka, przybliżyło znaczenie tolerancji, przyjaźni, koleżeństwa i pomocy drugiemu człowiekowi.


>>> galeria <<<