Konkursy - konkursy - konkursy
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ
21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 30, tel./fax 83 343 37 67

Konkurs literacki - III edycja "Nie tylko Jan Kochanowski pisał fraszki".  >>> Regulamin .docx <<<    >>> Regulamin .pdf <<<

Nakręć film - konkurs na film animowany. Z okazji 90. Urodzin naszej szkoły organizujemy konkurs na samodzielnie zrealizowany FILM animowany na temat "W szkole  odkryłem siebie" skierowany do uczniów klas IV – VIII     >>> Regulamin <<<

Wywiad z absolwentem "Niezapomniana Piątka". Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 90 – lecia naszej szkoły ogłaszamy konkurs na wywiad z absolwentem Szkoły Podstawowej Nr 5 Niezapomniana Piątka.    >>> Regulamin <<<

Konkurs plastyczny "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata"    >>> Regulamin <<<

Konkurs plastyczny "Papież św. Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu"    >>> Regulamin <<<

Konkurs plastyczny "Dziwny jest ten świat"    >>> Regulamin <<<

Konkurs plastyczny "Piję Bialską Kranówkę"    >>> Regulamin <<<