"ZŁOTE PIÓRO 2020"
NAGRODZENI NAGRODĄ
PREZYDENTA MIASTA BIAŁA PODLASKA MICHAŁA LITWINIUKA
DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

        Wręczenie Nagród "ZŁOTE PIÓRO 2020" zobacz film

Alicja Niemyska uczennica klasy 4a integracyjnej

 · Laureatka– Ogólnopolskiego konkursu matematycznego "MULTITEST 2019"

Gabriela Uścińska uczennica klasy 4a integracyjnej

 · Laureatka– Ogólnopolskiego konkursu matematycznego "MULTITEST 2019"
 · Laureatka– Ogólnopolskiego konkursu matematycznego "OLIMPUS 2019"

Hanna Hordjewicz uczennica klasy 5d sportowej

 · Finalistka Ogólnopolskiego Przedmiotowego Konkursu "GALILEO 2020"

Nikola Mirończuk uczennica klasy 5d sportowej

 · Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "OLIMPUS 2019" z języka angielskiego
 · Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "OLIMPUS 2020" z języka angielskiego
 · Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu "Pingwin 2019" z języka angielskiego

Sebastian Hryciuk uczeń klasy 6d sportowej

 · Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "MULTITEST 2019"
 · Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "GALILEO 2020"

Jakub Fronczek uczeń klasy 6d sportowej

 · Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "MULTITEST 2019"
 · Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "GALILEO 2020"

Marcel Mazuruk uczeń klasy 6d sportowej

 · Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "MULTITEST 2019"
 · Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "GALILEO 2020"

Jakub Kamiński uczeń klasy 6f

 · Laureat–Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "GALILEO 2020"

Łukasz Rogulski uczeń klasy 6d sportowej

 · Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "PINGWIN 2019"

Jakub Rogulski uczeń klasy 6d, sportowej

 · Finalista Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "GALILEO 2020"

Julian Trochimiuk uczeń klasy 6d sportowej

 · Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "GALILEO 2020"

Filip Lewtak uczeń z klasy 6f

· Laureat – wojewódzkiego konkursu ortograficznego „Dyktando Niepodległościowe
  - Po polsku o historii”
· Laureat – Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "OLIMPUS 2020"
· Laureat – Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "OLIMPUS 2019"
· Laureat – Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki "PINGWIN 2019"
· Wyróżniony – w Ogólnopolskim Konkursie matematyczny "MAKS MATEMATYCZNY"
· Wyróżniony – w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego
  "PINGWIN 2019"

Mateusz Chazan uczeń klasy 7d sportowej

· Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora
  Oświaty w roku szkolnym 2019/20;
· Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie matematycznym "PINGWIN 2019"
· Finalista w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "MAX MATEMATYCZNY"
· Wyróżniony w Ogólnopolskim konkursie z fizyki "GALILEO 2019"

Przemysław Chazan uczeń klasy 7d sportowej

· Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Lubelskiego Kuratora
  Oświaty w roku szkolnym 2019/20
· Przemek został wyróżniony w Ogólnopolskim konkursie z fizyki "GALILEO 2019"
· Finalista w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "MAX MATEMATYCZNY"
· Otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie matematycznym "PINGWIN 2019"

Jan Sacharuk uczeń klasy 8c

· Wyróżniony w Ogólnopolskim konkursie Eureka przyznane przez Stowarzyszenie
  Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie";
· Wyróżniony w Ogólnopolskim konkursie z języka polskiego i fizyki "GALILEO 2020"

Karina Tomczuk uczennica klasy 8c

· Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Eureka przyznane przez Stowarzyszenie
  Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie"

Zuzanna Czerkies uczennica klasy 8c

· Wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie Eureka przyznane przez Stowarzyszenie
  Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie"
· Wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie z języka polskiego i fizyki "GALILEO 2020"

Weronika Uścińska uczennica klasy 8c

· Laureatka – wojewódzkiego konkursu ortograficznego "Dyktando Niepodległościowe
  – Po polsku o historii"