BEZPIECZNE I ZDROWE FERIE ZIMOWE
apel klas 3a i 3c

        Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych, czas pełen swobody i radości. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Jednak w tym okresie nie możemy zapominać o bezpiecznym zachowaniu, dlatego dnia 10 stycznia 2020 roku uczniowie klas 3a i 3c pod kierunkiem Pani Elżbiety Smęt, Pani Ewy Demianiuk oraz Pani Marty Markowskiej przygotowali apel pod hasłem „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”.
        Przedstawienie skierowane zostało do uczniów klas 0 – III, a jego głównym celem było utrwalenie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Podczas występu młodzi artyści zachęcali do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Przekazali również przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych, a także przypomnieli o bezpiecznym i rozważnym zachowaniu na drogach. Nie zabrakło także piosenek o tematyce zimowej. Dodatkową atrakcją były wspaniałe tańce Śnieżynek. Zimowa sceneria wprowadziła wszystkich w dobry nastrój.
        Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Violetta Chmielewska oraz Pani Dyrektor Ewa Majewska życzyły wszystkim miłych, udanych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.